Kommande matcher
Lör 27 apr 12:00 | P2008- 1B
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön
P16
Sön 28 apr 14:00 | P2008 kval till P17
P16
Hässelby SK FF 1
Lör 4 maj 16:00 | P2008- 1B
P16
Sollentuna FK P16
Sön 5 maj 13:00 | P2008 kval till P17
Huddinge IF P16A
P16
Lör 11 maj 15:00 | P2008 kval till P17
P16
FK Bromma
Visa tabell
P2008 kval till P17 2024
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Huddinge IF P16A | 3 | 9 |
2. Älvsjö AIK FF | 3 | 9 |
3. Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå | 3 | 9 |
4. Reymersholms IK U16 | 2 | 6 |
5. FK Bromma | 3 | 6 |
6. Spånga IS FK 1 | 3 | 6 |
7. Österåker United FK | 3 | 6 |
8. AIK Solna FK 1 | 3 | 6 |
9. Sollentuna Utveckling FK 1 | 3 | 6 |
10. FC Stockholm Internazionale 1 | 3 | 6 |
11. IK Frej Talangfotbollsförening | 2 | 6 |
12. IFK Aspudden-Tellus 1 | 3 | 6 |
13. Nacka FC P2009A | 2 | 3 |
14. Bele Barkarby FF 1 | 3 | 3 |
15. Enskede IK | 3 | 3 |
16. FC Järfälla 1 | 3 | 3 |
17. Ösmo GIF FK | 3 | 3 |
18. Bollstanäs SK 1 | 3 | 0 |
19. Karlbergs BK | 2 | 0 |
20. Fittja IF | 2 | 0 |
21. Vasalund FF 1 | 3 | 0 |
22. Hässelby SK FF 1 | 3 | 0 |
23. Vendelsö IK U16 | 3 | 0 |
24. IFK Tumba FK 1 | 0 | 0 |
P2008- 1B 2024
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Sollentuna FK P16 | 4 | 9 |
2. Hammarby IF FF 20 | 2 | 6 |
3. Tullinge Triangel Pojkar FK Grön | 3 | 6 |
4. Boo FF 1 | 3 | 6 |
5. Stuvsta IF 1 | 2 | 3 |
6. Älvsjö AIK FF 1 | 3 | 3 |
7. Karlbergs BK | 3 | 3 |
8. IFK Aspudden-Tellus 2 | 2 | 3 |
9. Hammarby IF FF 6 | 3 | 3 |
10. IFK Haninge | 3 | 0 |
11. Svensk-Palestinska FF 1 | 0 | 0 |
12. Rönninge Salem Fotboll Gul | 0 | 0 |
Säsongens första träningsmatch
3 feb, 18:03 1 kommentar
Fler nyheter
Kommande aktiviteter
Lör 27/4
12:00-14:00 |
Match mot Tullinge Triangel Pojkar FK Grön
Brantbrinks IP 2 |
Sön 28/4
14:00-16:00 |
Match mot Hässelby SK FF 1
Stadshagens IP 1 |
Sön 28/4
17:50-19:00 |
Lagfotografering
Rålambshovsskolan |
Mån 29/4
17:00-18:00 |
Fysträning
Stadshagens IP |
Tis 30/4
18:15-19:00 |
Teori
Klubbstugan Stadshagen |
Tis 30/4
19:00-20:30 |
Träning
Stadshagen 1 |
Ons 1/5
20:30-22:00 |
Träning
Stadshagen 1 |
Tor 2/5
17:30-19:00 |
Träning
Essinge IP |